KOLİ YÜKLEME HORTUMU

Yüksek katlardan aşağıya koli taşıma oldukça zor bir işlemdir. Kolinin sayısı arttıkça koli taşıma, hem maliyetli hem zaman kaybının olduğu hem de fazla insan gücüne dayalı bir iş halini alır.  Özellikle tekstil sektörü konfeksiyon bölümleri için ütü paket kolileri, kot pantolon kolileri ve diğer tekstil eşyası ile dolu koliler Koli Taşıma Brandası ile yüksek binalardan aşağıya kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınabilirler.

Aynı zamanda ayakkabı sektörü ve kolilerini yüksek katlı apartmanlardan aşağıya, daha az maliyetli ve zamandan tasarruflu şekilde indirmek isteyen firmalar için de tır brandasından yapılmış koli taşıma hortumları uzun yıllar ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sizlere sunacaktır.

Firmamızın bilinçli ve işin içerisinde uzun yıllar bulunmasından kaynaklı tecrübesi ile % 100 müşteri memnuniyeti sunması farklılıklarımız arasında yer almaktadır. Sizlere birçok açıdan avantaj sağlayacak olan koli taşıma brandası başka bir deyişle koli taşıma hortumu dilediğiniz ölçülerde yapılabilmesi mümkündür. Birçok avantajının yanı sıra asıldığı yerdeki kuş gözü alanları ile sabitlenebildiği gibi hız kesme özelliği sayesinde de eşyalarınız kırılmadan dökülmeden dilediğiniz kattan kolayca aşağıya indirilmektedir.