RAYLI SÜRGÜLÜ PERDE

ŞEFFAF RAYLI SÜRGÜLÜ PERDE

Raylı Sürgülü Perdeler; Fabrikalarda, büyük atölye ve imalathanelerde ortam tek parça halinde ve oldukça büyüktür. İmalathane departmanlarının ayrılması ve birkaç bölümde faaliyet gösterilmek istenmesi, büyük alanın bölümlere ayrılması ihtiyacını doğurmuştur. Bu şekilde hem ısı kaybı çok daha az olur, hem farklı bölümler oluşmuş olur hem de imalat bölümünden gelecek olan her türlü toz ve kire karşı bölünmüş alan korunabilir.

Yurtteks Branda olarak işinize verdiğiniz değeri anlıyor ve sizlerle memnuniyet çerçevesinde çalışmaktan onur duyuyoruz. O yüzdün de büyük alan bölmelerinizde isteğinize bağlı olarak en iyi brandayı ya da şeffaf branda kullanıyoruz. Bu sayede alanların birbirinden ayrılması sayesinde yukarıda da dediğimiz gibi hem ısı noktasında sizlere avantaj sağlamasının yanında hem de bölümlerin birbirinden ayrılarak toz, leke ve diğer unsurlardan sizlerin en az etkilenmenizi sağlamaktadır.

Raylı sürgülü perde sistemlerini daha çok tekstil atolyeleri tercih ettikleri gibi araba tamir firmaları ve ihtiyaç duyan bütün sektörlerde hem ürünlerinizi ayırmada hem de ayrı bir extradan oda ortaya çıkarmada tercih edilmektedir. En avantajlı kısımları ise dilediğiniz zaman açılarak tamamen açık alanlar ortaya çıkarıldığı gibi kapatıldığında da ayrı bir birim olarak ortaya çıkarma imkanıdır.

Firmamız sürgülü şeffaf perde sistemlerini sektörün en iyi malzemelerini ve en iyi ustalarını kullanarak oluşturduğundan dolayı siz değerli müşterilerimizin taleplerini de yine aynı şekilde temin ve hazırlama sistemleri sayesinde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tek yapmanız gereken hemen iletişim hatlarımızdan şeffaf sürgülü perdeler için müşteri temsilcilerimizi aramak olacaktır.