Koli Taşıma HortumuKolilerinizi Dilediğiniz Yerden Kolayca Taşıyabilirsiniz..!

koli-tasima-hortumu-banner
Yüksek katlardan aşağıya koli taşıma oldukça zor bir işlemdir. Kolinin sayısı arttıkça koli taşıma, hem maliyetli hem zaman kaybının olduğu hem de fazla insan gücüne dayalı bir iş halini almaktadır.

Özellikle tekstil sektörü konfeksiyon bölümleri için ütü paket kolileri, kot pantolon kolileri ve diğer tekstil eşyası ile dolu koliler Koli Taşıma Brandası ile yüksek binalardan aşağıya kolaylıkla ve güvenli bir şekilde taşınabilirler.. Bu nedenle bir çok sektörün vazgeçilmesi zor olan olmazsa olmaz yardımcısı olarak kullanılmaktadır.

Aynı zamanda ayakkabı sektörü ve kolilerini yüksek katlı apartmanlardan aşağıya, daha az maliyetli ve zamandan tasarruflu şekilde indirmek isteyen firmalar için de tır brandasından yapılmış koli taşıma hortumları uzun yıllar ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sizlere sunacaktır.

Firmamızın bilinçli ve işin içerisinde uzun yıllar bulunmasından kaynaklı tecrübesi ile % 100 müşteri memnuniyeti sunması farklılıklarımız arasında yer almaktadır. Sizlere birçok açıdan avantaj sağlayacak olan koli taşıma brandası başka bir deyişle koli taşıma hortumu dilediğiniz ölçülerde yapılabilmesi mümkündür. Birçok avantajının yanı sıra asıldığı yerdeki kuş gözü alanları ile sabitlenebildiği gibi hız kesme özelliği sayesinde de eşyalarınız kırılmadan dökülmeden dilediğiniz kattan kolayca aşağıya indirilmektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Tekstil Taşıma Torbası için ve diğer ürünlerimiz için sizlere profesyonel destek vermeye hazırız..!.

Bu güne kadar yaptırdığımız işlerimizin en iyisi diyebiliriz. Tekstil Taşıma Torbası için aradığımda 30 dakika içerisinde hemen servis hizmeti sundunuz.

Rıza AKAR
Sales & Marketing, Akar A.Ş.