Pergole Tente SistemleriPergole Tente Sistemleri ile Mekanlarınıza Şıklık Katın..!

pergole-tente-sistemleri-banner
Tente ve Pergole sistemleri ile cafe, restaurant, hastane, bahçelerinizin 4 mevsim ister kapalı alan haline getirin isterseniz otomatik açılır sistemler ile açarak hava almasını sağlayın.

Uzaktan kumandalı sistemlerimizin en kaliteli malzemeler kullanarak sizlerin kullanımına sunarak kazançlı çıkmanızı sağlamaktayız.Otomatik açılarak dilediğinizde kış aylarında kapalı alana dönüştürebileceğiniz gibi dilediğinizde de üst kısmını kumanda ile otomatik açarak havalanmasını sağlayabilirsiniz.

Pergola tente sistemi sayesinde, mekanların sahip oldukları özel görünüm her mevsimde kolaylıkla korunabilmektedir. Pergole ve Tenteler, motorlu sistemi, sayesinde oldukça rahat bir şekilde kullanılabilme özelliğini beraberinde getirir. Ayrıca kumandalı ve raylı yapısı sayesinde istenilen her an mekanların görünümüne açılıp kapanarak değer katabilmektedir.

İster otomatik ister manuel olarak yapılan tente sistemleri mevsimin gereksinimlerine ve mekanlarınızın yapısına yönelik olarak ayarlamalar yapılabilmektedir. Ayrıca Uzaktan kontrol edilebilir özellikte olması sayesinde manuel olarak işlem yapılması gerekliliğini ortadan kaldırdığı gibi aynı zamanda bir o kadar da işlevsel şekilde kullanılabilir durumdadır. Tek yapmanız gereken Yurtteks Branda olarak firmamızın temsilcileri ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan tente sistemlerini talep etmenizdir.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Tekstil Taşıma Torbası için ve diğer ürünlerimiz için sizlere profesyonel destek vermeye hazırız..!.

Bu güne kadar yaptırdığımız işlerimizin en iyisi diyebiliriz. Tekstil Taşıma Torbası için aradığımda 30 dakika içerisinde hemen servis hizmeti sundunuz.

Rıza AKAR
Sales & Marketing, Akar A.Ş.