Tekstil Taşıma TorbasıTekstil Taşıma Torbası ile Ürünleriniz Artık Daha Sağlam ve Daha Dayanıklı Taşıma İmkanı Sunar

Tekstil Taşıma Torbası olarak adlandırılan ve özellikle başta tekstil firmalarının üretmiş oldukları ürünlerini taşıma esnasında kullanmak ve/veya yine kirli ve temiz ürünlerini taşımak isteyen ve bunların dış etmenler aracılığıyla kirlenmemesi amacıyla kullanılan taşıma aparatlarıdır.

Taşıma çuvalı da denilen branda torbalar son derece mukavemetli oluşları nedeniyle bir çok sektörde ürünlerin saklanması ve taşımasında bir numaralı alternatif ürün olarak kullanılmaktadır. Özellikle uzun yıllar kullanılması ile de konfeksiyon, oteller, restaurantlar, kuru temizleme firmalarınca tercih edilirler.

  • Tekstil Firmaları
  • Kurutemizleme Firmaları

Tekstil Taşıma Torbası

Tekstil Taşıma Torbası
Tekstil Taşıma Torbası

Tekstil Taşıma Torbası kullanıldığı alanların çok geniş olduğunu ve her geçen gün daha da genişlediğini bu yüzden de popülerliğinin arttığını her defasında bahsetmiştik. Şimdide özellikleri arasında uzun süreli dayanıklı olması ve sürtünme ve darbelere karşın koruma görevi yürüten branda taşıma çuvalı olarak da adlandırılan bu ürünler uzun yıllar siz değerli müşterilerimizin ürünlerini koruma görevi üstlenmektedir. Etkili ve önemli bir görev barındıran ve kullandığınızda mutlaka teşekkür edeceğiniz taşıma torbaları birçok alanda kolaylıklarla kullanılabilmektedir.

Yine kullanım alanları açısında tekstil taşıma branda torbalar daha çok kopukluk oluşturmaması açısından düzeltilmesi gereken bir gerçek ancak dikkat çekecek bir noktada gelinen aşamaya baktığınızda maalesef gerekli taşıma ürünü olarak kullanılan diğer ürünlerde esaslı sorunlar olduğu ortaya çıkmıştır.

İlerleyen teknoloji ile taşıma torbaları daha çok tekstil firmalarında, otel veya aparatların kirli veya temiz çamaşırlarını taşıma amacıyla, lojistik firmalarında, fabrikalarda dilediğiniz ölçülerde taşıma çuvalı  olarak kullanılabilmektedir.

Çok daha farklı planlanan fakat sektörel olarak gündemde olmayan ürünleri firmamız olarak sizlerin taleplerinize göre dilediğinizde ölçüler üzerine üretebilecek olup firmamızın bu noktada ciddi talepleri karşılamaktadır. Yapılan teklifler karşısısında çalışanlarımızda özverili olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle torba ve çuval ihtiyaçlarınızı karşımalaktayız.

Tekstil Taşıma Çuvalı Nedir? Nasıl Kullanılır ?

Tekstil Taşıma Brandası

Tekstil taşıma çuvalı, kullanıldığı alanlarda daha çok özellikli ürünlerinizin kirlenmesini engelleyen dışarıdan alacak olduğu etkilere karşılık koruyucu görev de üstlenen özellikli olarak branda hammaddesi kullanılarak oluşturulan bir üründür.

Bir gerçek olarak tekstil taşıma çuvalı nedir ? Nasıl kullanılırlar diye sorulacak olursa sadece dış özelliğini veya yapıldığı hammadde olarak brandanın çeşitlerine göre renk olarak mavi, turuncu sarı  beyaz gri  ve yeşil  olarak sizlerden gelecek tercihe göre renkli olarak da üretilebilmektedir. Başta teknik özellikleri açısında ele alındığında da Tekstil Taşıma Brandası ağız kısmı, ağız takviye kolonu, ağız ipi, kapsül ve kapak kısmından büyük boy, orta boy veya küçük boy olarak talepleriniz ölçüsünde üretilebilir.

Tekstil Taşıma Çuvalı Teknik Özellikleri Nelerdir ?

  • Mavi, siyah, beyaz, gri, sarı, turuncu, bordo, kahverengi vs. renklerde ürünler yapılabilir
  • Büyük boy, Orta Boy, Küçük boy tekstil taşıma torbası üretilebilmektedir
  • Tekstil Branda Torbası Su geçirmez özelliği sayesinde içindeki ürünleriniz ıslanmaz.
  • Bazı ürünlerin ışık almaması açısından bu tür ürünler ihtiyaç hasıl olduğundan dolayı taşıma brandaları ışık geçirmez özelliği sayesinde tercih edilir.
  • Renkleri uzun süreli güneş ışınlarına karşı maruz kaldığında uzun yıllar renk soldurmayacağından verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız.
  • İçerisine konulacak ürünleri dış etkenlere karşı koruyucu görev üstlenerek ürünlerinizin zarar görmesini engellemektedir.
  • Hastanelerde, çamaşır yıkama fabrikalarında, otellerde, tekstil farbrikalarında ürünlerinizin taşınması amacıyla kullanılabilmektedir.

Tekstil Taşıma Çuvalı Fiyatları Nelerdir ?

Tekstil taşıma çuvalı fiyatları konusunda firmamızın üstün rekabetçi anlayışı ile siz değerli müşterilerimize fiyatlar verirken sizlere en ideal fiyatlandırmayı yapacaktır. En rekabetçi sektörde bile sizlerin amacınızı yerine getirmek kaydı ile ve firmamızın uzun süreli dosthane çalışma prensipleri çerçevesinde aynı şekilde devam eden süreçlerde sizlere en uygun maliyetleri sunacaktır. Kapı Kapı gezmektense bu konuda sizlere en iyisini sunarak da anlatmaya çalıştığımız asıl husus ise bize uğramadan başka bir tekstil taşıma çuvalı fiyatı olarak sizlere güzel fiyatlar sunarız.

YURTTEKS BRANDA olarak hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de tekstil taşıma torbası üretimi ve satışımızdır. Bahsedilen ürün tekstil fabrikalarında temiz veya kirli tekstil ürünlerinin taşınması ve muhafazası için kullanılmaktadır. Branda malzemesinden yapılmış olmasının yanında tasarım anlamında taşınabilir ve dış çevrenin yıpratıcı etkenlerine karşı korunaklı olarak imal edilmektedir. Ayrıca endüstriyel alanlarda kullanılacağı için taşıma ve korunaklı şekilde saklama görevi olan tekstil çantası şeklinde üretilen malzemelerin darbelere dayanıklı olması önem taşımaktadır. Sektörün gereksinimlerini yakından bilen ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Sima Branda bu anlamda kaliteli taşıma torbalarını tekstil sektörüne sunmaktadır.

Branda Taşıma Torbası Özellikleri

Taşıma torbası ya da çantası olarak da isimlendirilen branda taşıma torbası farklı ebat ve özelliklerde branda gibi dayanıklı malzemelerden üretilen endüstriyel malzemelerdendir. Her ne kadar tekstil taşıma torbası ismi en çok fabrikalarda kullanılmasından dolayı verilse de tek kullanım alanı tekstil fabrikalarıyla sınırlı değildir. Büyük oteller ve çamaşırhanelerde kullanılmasının yanı sıra tekstil atölyeleri ve hastanelerde de bu torbalar kullanım imkânı bulmaktadır. Tekstil çantası olarak taşımada kullanılacağı için ağırlığa ve taşımaya dayanıklı olarak üretilmektedir.

YURTTEKS BRANDA alanda da siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde barındırarak işinize uygun ağırlık ve miktarı taşıyabilecek özellikte farklı ebatlarda kaliteli şekilde üretim yapmaktadır. Branda taşıma torbası ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçip ihtiyacınız olanı belirtmeniz yeterli olmaktadır. Taşıma torbalarımızın su ve nemi geçirmemesinin yanında ışığı da geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede tekstile zarar verecek tüm faktörler ortadan kaldırılmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Tekstil Taşıma Torbası için ve diğer ürünlerimiz için sizlere profesyonel destek vermeye hazırız..!.

Bu güne kadar yaptırdığımız işlerimizin en iyisi diyebiliriz. Tekstil Taşıma Torbası için aradığımda 30 dakika içerisinde hemen servis hizmeti sundunuz.

Rıza AKAR
Sales & Marketing, Akar A.Ş.

Yurtteks Branda ile Ayrıcalıklı Ürünlere Sahip Olmak İster misiniz ?