BRANDA ÇUVAL

Branda Çuvallar, son dönem tekstil fason atölyelerinin ve tekstil üreticilerinin olmaz ise olmaz olan bir elemanıdır. Bölümlere ayrılmış tekstil atölyelerinde hazırlığı tamamlanmış tekstil ürününü bir yerden başka bir yere taşıma için Fason taşıma torbası kullanılır. Branda Taşıma Torbası da denilen çuvallar kullanım açısından oldukça dayanıklı olmalıdırlar.

Yurtteks Branda özellikle taşınacak yükün muhteviyatına bakmaksızın tekstil taşıma torbalarında oldukça dikkatli davranmaktadır. Kalite ve sağlamlık bizim için çok önemlidir. Fason taşıma torbalarında özellikle koruma kısımları, ağırlığı rahatlıkla taşıyacak çift taban, yine ağırlığa dayanıklı tutacak kulplar istediğiniz tekstil ürünü rahatlıkla bir yerden başka bir yere taşımanızda sizin için vazgeçilmez olacaktır.

Bir çok sektörde aktif olarak kullanıldığını bizzat kendinizde görme ihtimaliniz olan branda çuvallar artık konfeksiyon firmalarının olmazsa olmazı haline geldiği ortadadır. Çünkü büyük çaptaki ürünlerinizin kolayca taşınmasından tutunda yine ürünlerinizin dış etkilerden korunmasına kadar branda çuvallar sizlerin adeta koruyucu dostunuz olacaktır. Bu nedenle oteller, restaurantlar, tekstil firmaları, ayakkabı firmaları son derece mukavemetli, güçlü ürünlerden yapılmakta olup taleplerinize göre farklı renk ve ölçülerde sizlerin isteklerinize göre üretilebilmektedir.

Farklı bir talep ve istekleriniz olduğunda çekinmeden branda çuval için firmamızın müşteri temsilcileri ile 7/24 irtibata geçebilirsiniz. Dolayısı ile sizlere hizmet için olan yurtteks branda kalitesiyle sizlere hizmet vermektedir. 2 farklı kalitede sizlerin taleplerinize uygun olacak şekilde kaliteli ürün gurubumuzun olduğunu yine sizlerin taleplerinize uygun olarak üretilen bu ürünler en hızlı şekilde sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.