ŞEFFAF BRANDA

YURTTEKS branda ve tente hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş anlayışıyla teslim edilmektedir.

Şeffaf Branda Hizmet Alanlarımız

Şeffaf branda siz değerli müşterilerimiz tarafında sıkça tercih edilen bir tente çeşididir. Şeffaf tente ile ofis büro teras katı iş yeri gibi tüm alanlarda görsellik kazandıran bir tente modelidir. Gerek ihtiyaç gerekse görsel bir görünüm kazandırmak için yapılan bu tente modeli büyük özellikler barındırmaktadır.

Şeffaf Tente Nereye Yapılır

Şeffaf tente ve branda kamelya dinlenme alanları bahçe hobi alanları iş yerleri teras katları gibi tüm alanlarda sorunsuz kullanabileceğiniz bir tente modelidir. Her nerede olursanız olun bizimle irtibata geçerek tüm tente işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şeffaf branda kullanışlı yapısıyla 4 mevsim kullanıcılarının favorisidir. Görünüşü saydamdır. Dolayısıyla cafe, restaurant, balkon ve teraslarda manzarayı veya dışarıyı da rahatlıkla seyrederek keyifle kullanabilirsiniz. Hem şık hem de vazgeçilmez bir seyir yaratır.

Oturduğunuz ve keyifli vakit geçirdiğiniz ortamı tozdan, rüzgardan, yağmur suyundan koruyan saydam branda şık bir duvar görüntüsü vardır. Kışları ısı içeride kalır, nem yalıtımı olduğundan nemli ortam yaratılmamış olur. Şeffaf Branda oldukça hafiftir, aynı zamanda şık ve kullanışlıdır.

Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.