Araç Tente SistemleriAraç Branda Tente Sistemleri ile Artık Bir Adım Öndesiniz..!

Araç Tente Sistemleri ile siz değerli müşterilerimizin sahip olduğu Pikap, kamyon, kamyonet, tır vb. araçlarınıza demir konstrüksiyonu ile birlikte sıfırdan iskelet ve brandasını yapmaktayız.

Veyahut var olan eskimiş iskelet sistemlerinizi yenilenerek sadece yüz değişimi de dilediğiniz renk ve özellikle itina ile yapılabilmektedir. Özellikle araçlarınızda yani kamyonet, kamyon, pikaplarınızda 1100 Dn birinci sınıf kaliteli tır brandası kullanarak daha uzun yıllar yırtılmadan eskimeden kullanabilmeniz sağlanmaktadır.

  • Pikap Brandası
  • Kamyonet Brandası
  • Tır Brandası

Araçların arka kapak kısmını sizlerden gelecek olan taleplerinize göre dilerseniz amortisörlü olacak şekilde ayarlanabildiği gibi eğer talep ederseniz pratik toplama sistemi ile de yapılabilmektedir. Tüm araçların tentelerinde uzun süreli kullanım imkanı tanıyan ve özellikle dayanıklılık ve mukavemeti sağlayan alüminyum çıtalar/profiller kullanılarak yapılır. Daha fonksiyonel hale gelmesi açısında da müşterilerimizin yine talepleri doğrultusunda üst kısmı otomatik kayar sistem oluşturabildiği gibi açılır kapanır tavan sistemi de yapılabilmektedir.

Kamyonet Brandaları artık hemen hemen bütün nakliye araçlarında, kurye araçlarında sıklıkla üstü kapatılarak taşıma esnasında içerisinde bulunan ürünlerin dış etkilerden etkilenmemesi açısından önem arzetmektedir. Bu durumda da Kamyonet tentesi yapılırken kullanılan malzemeler Branda İmalatı noktasında en iyileri tercih edilerek sizlerin Kamyon Tenteleriniz yapılır. Firmamızın kaliteli olarak sizler için üretmiş olduğu Kamyon Çadırı ve/veya Kamyon Tenteleri ile uzun yıllar garantili bir şekilde sizlerin eli kolu olacak sisteme kavuşursunuz.

Kaliteli olmamızın yanı sıra aradığınızda veya işyerimize geldiğinizde sorunlarınıza anında çözüm üreten firma vizyonumuz sayesinde vermiş olduğunuz ücretin sonuna kadar hak ettiğimizi göreceksiniz. Aldığınız kaliteli işçilik ve araç tente sistemleri sayesinde kafanızda hiç bir soru işareti kalmayacaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Tekstil Taşıma Torbası için ve diğer ürünlerimiz için sizlere profesyonel destek vermeye hazırız..!.

Bu güne kadar yaptırdığımız işlerimizin en iyisi diyebiliriz. Tekstil Taşıma Torbası için aradığımda 30 dakika içerisinde hemen servis hizmeti sundunuz.

Rıza AKAR
Sales & Marketing, Akar A.Ş.