Endüstriyel Ara BölmesiEndüstriyel Ara Bölme Brandası

endustriyel-branda-ara-bolme-banner
Endüstriyel Branda Ara Bölmeler ile siz değerli müşterilerimizin iş alanlarını, mekanlarını dilediğiniz ölçülerde extradan ayrı bir alan olarak kullanabilmeniz açısından önemli bir sistemdir.

Fabrikalarda, büyük atölye ve imalathanelerde ortam tek parça halinde ve oldukça büyüktür. İmalathane departmanlarının ayrılması ve birkaç bölümde faaliyet gösterilmek istenmesi, büyük alanın bölümlere ayrılması ihtiyacını doğurmuştur..

Yurtteks Branda olarak ihtiyacınıza uygun bölmeleri ve departmanları sizler için itinayla hazırlıyoruz. Isı kaybını engelleyen, ürünleri toz ve benzeri dış etkenlerden koruyan ve

ÜTÜ PAKET BRANDASI

büyük alanlarınızı bölümlere ayırarak sizlere yeni çalışma alanları hazırlayan ara bölmeler ister şeffaf branda pvc -isterseniz de polyester branda olarak hazırlanabilir.

Ara bölme brandaları dilediğinizde aralanabildiği gibi ortadan açılarak geniş bir alana veyahut başka bir deyişle eski geniş ve ferah ortamlarınıza dönüştürülebildiği gibi tutup kapatarak da farklı bir oda olarak da kullanabilirsiniz.

Branda ara bölme şeffaf olarak ofis görünümü verilebileceği gibi eğer talep ederseniz yarı yarıya bölünerek alt kısım sabit branda olabileceği gibi üst kısım şeffaf da yapılarak ferah bir ortama kavuşturulabilmektedir.

PVC Endüstriyel Bölmeler, Birçok uygulaması mevcuttur bu bölmeler sabit olabildiği gibi sürgülü de olabilmektedir. 2 tip sürgülü mekaniması vardır 1 inci uygulama yukarıya bir kanal döşenerek pvc filmler bu kanal içerisinde hareket edebilir 2inci uygulama ise imalat aşamasında branda üzerine uygulanmış kapsüllerle içerisinden çelik tel geçirerek sürgülü hale getirilebilmektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Tekstil Taşıma Torbası için ve diğer ürünlerimiz için sizlere profesyonel destek vermeye hazırız..!.

Bu güne kadar yaptırdığımız işlerimizin en iyisi diyebiliriz. Tekstil Taşıma Torbası için aradığımda 30 dakika içerisinde hemen servis hizmeti sundunuz.

Rıza AKAR
Sales & Marketing, Akar A.Ş.