Endüstriyel Kafes BölmeSurface Transport & Logistics

endustriyel-kafes-ara-bolme-banner
Endüstriyel Kafes Bölme sistemleri sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verirken aynı zamanda da yapılan işlerin siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Büyük mekanların, işyerlerin birbirinden ayrılarak ofis olarak kullanılması veya daha farklı departmanlar oluşturmak amacıyla kullanılan profesyonel sistemlerdir. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak sizlere kurulan bu kafes ara bölme sistemleri tamda ihtiyaçlarınıza göredir.

Fabrikalarda, büyük atölye ve imalathanelerde ortam tek parça halinde ve oldukça büyüktür. İmalathane departmanlarının ayrılması ve birkaç bölümde faaliyet gösterilmek istenmesi, büyük alanın bölümlere ayrılması ihtiyacını doğurmuştur.

Yurtteks Branda olarak ihtiyacınıza uygun bölmeleri ve departmanları sizler için itinayla hazırlıyoruz. Isı kaybını engelleyen, ürünleri toz ve benzeri dış etkenlerden koruyan ve büyük alanlarınızı bölümlere ayırarak sizlere yeni çalışma alanları hazırlayan ara bölmeler ister şeffaf branda pvc  -isterseniz de polyester branda olarak hazırlanabilir.

Yapılacak sistemler en iyi ustalarımızca en uygun fiyatlarla sizlere sunularak dilediğiniz sistemleri en hızlı şekilde sizlere vermekteyiz. En son yapılacak işlemlere varıncaya kadar firmamızın ileri görüşlülüğü sayesinde planlanarak taleplerinizin de üstünde işçilikle yapılacaktır. Tek yapmanız gereken hemen müşteri temsilcilerimizi arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Tekstil Taşıma Torbası için ve diğer ürünlerimiz için sizlere profesyonel destek vermeye hazırız..!.

Bu güne kadar yaptırdığımız işlerimizin en iyisi diyebiliriz. Tekstil Taşıma Torbası için aradığımda 30 dakika içerisinde hemen servis hizmeti sundunuz.

Rıza AKAR
Sales & Marketing, Akar A.Ş.