Tekstil Taşıma Brandası

Tekstil Taşıma Brandası üretimini özellikli olarak firmamızın en üstün nitelikli personelleri ile özellikle konfeksiyonlar, restaurantlar, oteller, ayakkabı firmalarına gece gündüz demeden emek harcamaktayız. Birtane olsun yüz tane olsun önemi olmadan hepsine aynı düzeyde kaliteli olarak üretime alınmaktadır.

Tekstil Taşıma Brandası, Tekstil Taşıma Çuvalı, Branda Çuval, Tekstil Çuvalı, Tekstil Torbası, Tekstil Taşıma Torbası, Branda Tekstil Torbası, Branda Tekstil Çuvalı, Tekstil Taşıma Poşeti, ihtiyaçlarınızda en kaliteli işçilik ile ürünlerimizi en uygun fiyatlara ve en hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ürünleriöizde 2 kat alt taban ve 2 kat orta taban branda yapılarak uzunca zaman yırtılmadan kopmadan siz değerli müşterilerimize hizmet olsun diye çalışmalarımız devam etmektedir. Uç kenarlarına diktiğimiz kulplar sayesinde taşıma esnasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Sizler eğer talimat olarak sunduğumuz özelliklere göre kullandığınızda emin olun takribi 2 yıl kadar yırtılmadan kopmadan kullanabilirsiniz.

Sizlere sitemizin iletişim kısmında sunduğumuz telefon numaralarımız aracılığıyla veya müşteri talep formu aracılığıyla tekstil taşıma torbası taleplerinizi ulaştırdığınızda siparişleriniz çok hızlıca sizlere ulaştırılmaktadır. Başta istanbul ve Gebze olmak üzere bizzat firmamız ürünlerinizi teslimat ederken diğer illere siparişlerinizde ise kargo firmalarımızla gönderimini sağlayarak süreçlerinizde bir nebze katkımız olmuş olur. Mutlaka sipariş vermeden önce telefon aracılığıyla siparişlerinizi teyit etmeyi unutmayınız.

Kaliteli tekstil taşıma torbaları için kapı kapı dolaşmadan ürünleriniz için en doğru bir merkez olan yurtteks branda sizlerin siparişlerinizi her şey tamam bir şekilde derleyip toplayıp faturandırarak sizlere en kısa sürede teslimatını sağlamaktadır.Bir cevap yazın