Tekstil Taşıma Torbası

Tekstil taşıma torbası tekstil firmaları arasında iş taşımak için branda torba ayrıca çamaşırhanelerde tekstil torbası çorap atölyelerinde kullanılan pratik bir üründür. Dahası tekstil firmaları ürünlerinin transferi esnasında yolda izde bozulmamazı veya dış mihraklara maruz kalmaması açısından önemli bir taşıyıcı ürün ve koruyucu ürün olarak kullanılabilmektedir.

Farklı alanlarda da karşınıza çıkacak olan tekstil taşıma torbaları bazı kesimlerce branda torba olarak adlandırıldığı gibi bazılarınca da konfeksiyon taşıma çuvalı olarak da adlandırılmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı ismini alan branda torbalar korunma amaçlı da tercih edilmektedir.

Farklı boyut ve desenlerde olabilen tekstil taşıma torbaları firmaların tercihine göre farklı renklerde de olmaktadır. Sarı, mavi, gri, kırmızı, siyah, beyaz renklerde olan taşıma çuvalları taşıma esnasında kolaylık sağlaması için yanlarında tutma yerleri mevcuttur. Böylece taşındığı yerden çok fazla personel ihtiyacı olmadan daha az kişi ile nakliyesi sağlanmaktadır. En alt kısmını daha kalın olarak üretime alınması ile de uzun süreli sizlere kullanım imkanı sunar.

Siparişlerinizi firmamızın kalitesiyle birleştirerek daha iyi hizmeti en uygun fiyatlı olarak almak sizlerin avantajınıza olacağından hemen bizi aramanız gerekmektedir. Böylece aynı gün içerisinde üretim hattına alınan ürünleriniz biter bitmez İstanbul içi sizlere bizzat kendimizce teslim edilir.Bir cevap yazın